FAQ

Często zadawane pytania

1. Dlaczego warto uczęszczać na zajęcia do OJA JAFEK?

Duże znaczenie ma dla nas efektywność zajęć, przyjazna atmosfera, dogodna lokalizacja oraz indywidualizacja procesu dydaktycznego. Pragniemy stale tworzyć właściwy klimat do twórczej pracy naszych słuchaczy.

2. Kiedy można zapisać się na wybrany kurs?

Generalnie zapisy na kursy grupowe odbywają się od końca czerwca do października każdego roku. Można również zapisać się w późniejszym terminie pod warunkiem wolnego miejsca w grupie.

3. W jaki sposób można zapisać się na zajęcia?

Zalecamy kontakt telefoniczny lub mailowy. Warto również skorzystać z formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie internetowej.

4. Jaki jest okres trwania kursu?

W tej kwestii pragniemy dostosować się do potrzeb słuchaczy i z nimi ustalamy wszelkie szczegóły. Standardowo zalecamy minimalnie 60-70 godzin lekcyjnych, po których możemy kursantowi zaproponować przejście na kolejny poziom nauczania.

5. Czy zapisując się na zajęcia należy napisać test kwalifikacyjny?

Tak. Standardowo zalecamy bezpłatne sprawdzenie poziomu zaawansowania językowego. Oczywiście krótki test pisemny oraz ustny przewidziany jest dla osób, które już uczyły się języka angielskiego.

6. Jak liczne są grupy kursowe?

Chcąc zapewnić maksymalnie dużą efektywność nauczania postanowiliśmy zagwarantować naszym klientom kursy w małych grupach 4-10 osobowych.

7. Jak dobierane są grupy kursowe?

Kursantów dobieramy odpowiednio do grupy wiekowej oraz poziomu zaawansowania.

8. Czy kurs kończy się egzaminem wewnętrznym?

Tak. Wszystkich kursantów zachęcamy do zaliczenia egzaminu wewnętrznego. Przygotowywanie się do testu z wszystkich umiejętności językowych wzbudza dodatkową motywację do bardziej intensywnej pracy. Po zdaniu testu końcowego każdy słuchacz otrzymuje zaświadczenie potwierdzające odpowiedni poziom językowy. Naprawdę warto…

9. Czy dla grup egzaminacyjnych organizowane są egzaminy próbne?

Tak. Wszyscy nasi kursanci, którzy uczestniczą w kursie egzaminacyjnym, mają zagwarantowane bezpłatne dodatkowe godziny zajęć w celu przeprowadzenia egzaminów próbnych (część pisemna oraz ustna).

10. Nasza metoda

Uczymy stosując metodę komunikatywną. Szczególną wagę przywiązujemy do umięjętności komunikowania się w języku angielskim oraz do stwarzania odpowiednich warunków umożliwiających rozwijanie wszystkich umiejętności językowych. Nie zapominamy też o fundamencie poprawnej komunikacji jakim jest odpowiednia znajomość struktur leksykalno-gramatycznych.

11. Co gwarantujemy w cenie kursu?

Cena zajęć obejmuje:

a)podręcznik kursowy

b)test diagnostyczny

c)materiały szkoleniowe

d)dostęp do testów online

e)egzamin próbny – dla zajęć przygotowujących do egzaminu

f)profesjonalne wsparcie w procesie rozwijania umiejętności językowych

12. W jaki sposób można dokonywać płatności za zajęcia?

Preferujemy płatności w formie przelewu na wskazany w umowie rachunek bankowy.